Делегація з Національного авіаційного університету прийняла участь у міжнародній українсько-японській конференції з питань науковопромислового виробництва

24-25 жовтня 2013 року делегація з Національного авіаційного університету прийняла участь у міжнародній українсько-японській конференції з питань науково-промислового співробітництва, що відбулась в Одеському національному політехнічному університеті. Делегацію НАУ очолював проректор з наукової роботи Харченко В.П. На виставці були представлені напрацювання Науково-виробничого центру безпілотної авіації «Віраж» та Науково-навчального центру «Аерокосмічний центр».

Україна була представлена провідними українськими вищими навчальними закладами на чолі із першим заступником Міністра освіти і науки України Сулімою Євгеном Миколайовичем. Японську делегацію у складі двадцяти вчених очолював заступник Міністра освіти, культури, спорту, науки і технології Mr. Kanji Fujiki.