Годинник

Головне меню

На сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Аерокосмічний центр, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Новини
Семінар по впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN)
Середа, 15 квітня 2015, 21:44

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Семінарі по впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN), який відбудеться 29 квітня 2015 року в Національному авіаційному університеті в рамках ХII Міжнародної науково-технічній конференції «АВІА-2015». Місце та час проведення: НАУ, 1 корпус, 3 поверх - актова зала, реєстрація учасників 8.30 – 9.00, семінар 9.00 – 17.00). Офіційні мови семінару – англійська, українська та російська.


МЕТА СЕМІНАРУ

Детальніше...
 
Международный авиакосмический салон «Авиасвит - ХХІ»
Понеділок, 29 вересня 2014, 00:00

С 24 по 27 сентября 2014 г. на территории Международного выставочного центра состоялся Международный авиакосмический салон «Авиасвит - ХХІ» - отечественное выставочное мероприятие в сфере авиапромышленности и космических технологий. Международный авиакосмический салон «Авиасвит - ХХІ» прошел одновременно и в едином формате с XІ Международной специализированной выставкой «Оружие и безопасность – 2014».

Детальніше...
 
Делегація з Національного авіаційного університету прийняла участь у міжнародній українсько-японській конференції з питань науковопромислового виробництва
Вівторок, 29 жовтня 2013, 13:26


24-25 жовтня 2013 року делегація з Національного авіаційного університету прийняла участь у міжнародній українсько-японській конференції з питань науково-промислового співробітництва, що відбулась в Одеському національному політехнічному університеті. Делегацію НАУ очолював проректор з наукової роботи Харченко В.П. На виставці були представлені напрацювання Науково-виробничого центру безпілотної авіації «Віраж» та Науково-навчального центру «Аерокосмічний центр».

Детальніше...
 
Статус Національного Надбання
П'ятниця, 13 вересня 2013, 00:00

Статус національного надбання отримав "Експериментальний комплекс моніторингу глобальних навігаційних супутникових систем" Національного Авіаційного Університету.


Детальніше...
 
Отримали ліцензію
Вівторок, 03 вересня 2013, 15:50

Національний авіаційний університет отримав ЛІЦЕНЗІЮ на розроблення, випробування складових частин наземного комплексу управління космічними апаратами. Вітаємо співробітників ННЦ "Аерокосмічний центр", а також всіх хто працює в цьому напрямі.


читати далі...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3