Годинник

Головне меню

На сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Аерокосмічний центр, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки»
Середа, 24 жовтня 2012, 11:09


11 – 12 жовтня 2012 р. Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, на базі Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара та Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова, в місті Дніпропетровськ був проведений Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки».

У Форумі взяли участь 80 провідних вищих навчальних закладів України, Росії, Туреччини, Казахстану та 25 підприємств України.

Національний авіаційний університет на Форумі був представлений двома структурними підрозділами: НВЦБА «Віраж» та ННЦ «Аерокосмічний центр».

Метою Форуму була демонстрація наукових здобутків провідних вищих навчальних закладів та наукових установ. Основним завданням – об’єднання наукового потенціалу країни з бізнесом, виробничими підприємствами та організаціями.

Під час роботи Форуму відбулася виставка закінчених наукових розробок вищих навчальних закладів та наукових установ, які готові або частково готові до впровадження, а також пленарне засідання та робота секцій.

ННЦ «Аерокосмічний центр» представляв на Форумі: апаратно-програмний комплекс моніторингу та управління спеціальними рухомими об’єктами, апаратно-програмний засіб споживача для обміну даними з центром обробки спостережень, адаптивний апаратно-програмний комплекс підвищення завадостійкості супутникових систем навігації, геодезичний прилад споживача, а також, апаратно-програмний засіб інтегрованої інерційно-супутникової навігаційної системи для безпілотних літальних апаратів (БПЛА).