Годинник

Головне меню

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Аерокосмічний центр, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Прес-реліз
Середа, 03 червня 2015, 14:20

Семінар по впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN)

29 квітня 2015 року в Національному авіаційному університеті (НАУ), Київ (Україна), в рамках ХII Міжнародної науково-технічної конференції "АВІА-2015" відбувся Семінар по впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN).

Семінар було організовано в рамках міжнародного проекту Ukraine (UKraine Replication, Awareness and INnovation based on EGNSS), який є частиною програми Горизонт 2020. Метою проекту UKRAINE, у відповідності до оголошеного конкурсу GALILEO-3-2014, є пришвидшення розвитку прикладних застосувань глобальних навігаційних супутникових систем (ГНСС) та сприяння їх широкого прийняття в Україні. Міжнародна співпраця має на меті створити можливості для розвитку знань та комерційного впровадження технологій. Одним із очікуваних внесків даного проекту є підготовка українського авіаційного ринку до розширення Європейської системи доповнення ГНСС EGNOS (European Geostationary Navigation Overlay System) на територію України.

Програма Семінару:

- ГНСС системи для авіації - Mercedes Reche (PildoLabs, Іспанія)

 - Представлення навігації, основаної на характеристиках (Performance Based Navigation, PBN) - Mark Torres (PildoLabs, Іспанія)

- Льотні перевірки процедур з використанням навігації, основаної на характеристиках (PBN)- Mercedes Reche та Mark Torres

- Приклади впровадження - Mark Torres

- Презентація проекту UKRAINE та проміжні результати - Mercedes Reche

- Презентція Українського PBN плану – Павло Кудь (Украерорух, Україна)

- Досвід НАУ у дослідженні і застосуванні ГНСС технологій в Україні – Світлана Ільницька (НАУ, Україна)

 

Учасники, що приймали участь у семінарі:

- Харченко Володимир Петрович, Проректор із наукової роботи, НАУ

- Кондратюк Василь Михайлович, Конін Валерій Вікторович, Куценко Олександр Вікторович, Шишков Федір Олександрович, "Аерокосмічний центр", НАУ

- Шмельова Тетяна Федорівна, Завідувач кафедри Аеронавігації, НАУ

- Лук’янчук Роман Едуардович, Сіволап Василь Петрович та Задорожня Аліна Олександрівна, Державіаслужба України

- Рудий Олексій Анатолійович, Украерорух

- Петровський Олег Миколайович, Перший заступник генерального директора з інвестиційної діяльності та координаційної роботи з авіаперевізниками, Комунальне підприємство Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)

- Любицький Олег Львович, Начальник служби контролю за безпекою польотів та аеронавігаційного забезпечення, КП Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни)

- Волох Костянтин Пилипович, Перший заступник начальника Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного Космічного Агентства України

- Ілючок Олег Миколайович, Начальник відділу організації науково-дослідної та випробувальної роботи Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного Космічного Агентства України

- Дідківська Світлана Миколаївна, координатор сектору "Транспорт" представництва Європейського Союзу в Україні

- Сушко Віктор Григорович, Директор компанії "Геоскан"

- Поліщук Валерій Адамович, перший заступник генерального директора ТОВ "МАСТЕР-АВІА"

- Кривовяз Андрій Тихонович, Начальник відділу маркетингових досліджень ДП "Орізон-навігація"

 

Заступник Міністра освіти і науки України, Стріха Максим Віталійович, надіслав листа підтримки із побажаннями щодо плідної співпраці і успішних майбутніх міжнародних проектів.

Крім презентацій ця подія також включала в себе відкрите обговорення та дебати щодо різних аспектів упровадження навігації, заснованої на характеристиках (PBN). ГНСС системи для авіації, льотні перевірки, український план впровадження PBN та досвід НАУ у дослідженні і застосуванні ГНСС технологій в Україні були темами, які викликали підвищену цікавість учасників.

Відкриті дискусії відбувалися між представниками Украероруху, НАУ, аеропорту Жуляни і PildoLabs про можливу співпрацю для реалізації процедур заходу на посадку з використанням принципів PBN в Україні. Компанія PildoLabs, яка має великий досвід із розробки та перевірки процедур PBN, підтвердила, що вони повністю підтримують рух вперед в рамках проекту UKRAINE щодо оперативної реалізації схем заходу на посадку з використанням PBN в українському аеропорту.

Цей проект отримав фінансування від Європейського ГНСС Агентства (European GNSS Agency) в рамках програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій Горизонт 2020 за грантовою угодою № 641517.

 

AddThis Social Bookmark Button