Годинник

Головне меню

На сайті

На даний момент 54 гостей на сайті

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Аерокосмічний центр, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Розробка апаратури дистанційного визначення та відображення розташування рухомих біологічних об’єктів
Вівторок, 31 січня 2012, 15:45

Мета: дослідження технології інтеграції супутникової радіонавігаційної системи, бездротового зв'язку, ГІС, Інтернет-технологій та шляхів побудови обґрунтування структури мікромініатюрної апаратури дистанційного визначення та відображення розташування рухомих біологічних об’єктів і створення дослідного зразка системи «VIP-контроль».

Основні результати роботи.

Розроблено та обґрунтовано технологію інтеграції супутникової радіонавігаційної системи, бездротового зв'язку, ГІС та Інтернет, метод побудови системи «VIP-контроль», визначені вимоги до структури та алгоритмічного забезпечення функціонування системи з врахуванням того, що загальна структура системи контролю рухомих об’єктів повинна бути універсальною та дозволяти з несуттєвими доробками застосувати оптимальні технології моніторингу різних біологічних об’єктів.

Створено макетний зразок системи «Vip – контроль» з відповідним алгоритмічним та програмним забезпеченням та проведенні лабораторні і натурні випробування.

Розроблена система дозволяє здійснювати оперативний контроль за пересуванням осіб при виконанні особливо важливих завдань з метою попередження терористичних дій направлених проти них, а також, для здійснення контролю за пересуванням осіб різних шарів населення (школярів, людей літнього віку, хворих та ін.), що вимагають дистанційного спостереження і контролю.

Практична значимість результатів роботи полягає у тому, що вони складають основу для розробки технологічної процедури дослідження інформаційних потоків в системі «VIP-контроль» для забезпечення моніторингу. При цьому очікуваний соціальний ефект складає: підвищення надійності процесу моніторингу, і, як наслідок цього, підвищення безпеки особливо важливих персон а також осіб, що займають відповідальні державні пости, керівники крупних корпорацій та члени їх сімей , особи, що виконують в окремі моменти часу відповідальні доручення, а також груп туристів і рятувальників в складних туристичних маршрутах.

AddThis Social Bookmark Button