"Системи супутникової радіонавігації" В.В.Конін, В.П.Харченко
Середа, 15 лютого 2012, 14:41

У книзі розглядаються глобальні супутникові радіонавігаційні системи і навігаційні характеристики з позицій потреб CNS/ATM і міжнародних організацій : ICAO, IMO, Євроконтролю. Наводяться характеристики сигналів навігаційних супутників, алгоритми формування сигналів і коригуючої інформації, методи розрахунку орбітального руху супутників, перетворення координат і рішення навігаційних задач. Викладаються питання проектування авіаційних диференціальних супутникових станцій і адаптивних антенних систем для протидії перешкодам. Додаються програми в середовищі MatLab, що стосуються усіх процедур вторинної обробки даних навігаційних супутників.

Книга призначена для інженерно-технічних працівників сфер проектування і експлуатації систем навігації, геодезії, управління транспортом, а також для студентів і аспірантів, що спеціалізуються в області аерокосмічних систем.

Рецензенти: академік Національної академії наук України, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, д-р фіз.-мат. наук Я. С. Яцків; перший заступник Генерального директора Національного космічного агентства України В. Г. Комаров.

Cистемы cпутниковой радионавигации / В.В. Конин, В.П. Харченко; Национальный авиационный университет. – К.: Холтех, 2010 -520с.

Системы спутниковой радионавигации

Рисунки, які знаходяться в книзі, можна переглянути завантаживши файл нижче.

Завантажити в PDF

AddThis Social Bookmark Button