Годинник

Головне меню

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Аерокосмічний центр, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Новини
Технічний семінар-практикум по контрольно-вимірювальних приладах TEKTRONIX - KEITHLEY
Вівторок, 30 жовтня 2012, 15:02

23 жовтня 2012 року співробітники Аерокосмічного центру Національного авіаційного університету взяли участь в семінарі "Технічний семінар-практикум по контрольно-вимірювальних приладах TEKTRONIX - KEITHLEY" організований компанією ТОВ " Техэнком" спільно з компанією Tektronix(США) в м. Києві.

У програмі технічного семінару була представлена специфіка використання устаткування компаній Tektronix і Keithley для вирішення широкого кола радіоінженерних завдань. Програма семінару включала як теорію, так і практичні виміри, які виконувалися провідним інженером компанії Tektronix на найсучасніших приладах. Устаткування, яке було представлено на семінарі:

читати далі...
 
Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки»
Середа, 24 жовтня 2012, 11:09


11 – 12 жовтня 2012 р. Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, на базі Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара та Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова, в місті Дніпропетровськ був проведений Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки».

У Форумі взяли участь 80 провідних вищих навчальних закладів України, Росії, Туреччини, Казахстану та 25 підприємств України.

Національний авіаційний університет на Форумі був представлений двома структурними підрозділами: НВЦБА «Віраж» та ННЦ «Аерокосмічний центр».

читати далі...
 
VІІІ Міжнародний авіакосмічний салон «АВІАСВІТ XXI»
Середа, 03 жовтня 2012, 14:10

З 27 вересня по 1 жовтня 2012 року в м. Гостомель на базі аеродрому "Київ-Антонов" відбувся міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт - XXI".

Експозиція НАУ була представлена новітніми науковими дослідженнями у вигляді готових розробок, стендів та компютерних презентації.

Аерокосмічний центр представив розробки на базі інтеграції ІНСС-технологій. Найбільшу зацікавленість викликала розробка приладу інтегрованої інерціально-супутникової навігаційної системи.

читати далі...
 
«Майбутні перспективи EGNOS та GNSS технологій в Україні»
Середа, 03 жовтня 2012, 13:50
27 вересня 2012 в рамках V Всесвітнього авіаційного конгресу «Авіація у XXI столітті» відбувся Круглий стіл «Майбутні перспективи EGNOS та GNSS технологій в Україні». На ньому зібралися учасники з різних країн для обговорення актуальних питань, обміну інформацією та поліпшення взаєморозуміння серед організацій, що працюють у сфері GNSS.

Круглий стіл було організовано Національним авіаційним університетом спільно з італійською компанією Valdani Vicari & Associati S.r.l.

читати далі...
 
Візит на ДП "Оризон-Навігація"
Субота, 21 квітня 2012, 12:12

5 та 6 квітня 2012 року колектив науково-навчального центру «Аерокосмічний центр» у складі 6 чоловік перебував з робочим візитом на ДП «Оризон-Навігація» у м. Сміла.
Метою візиту було ознайомлення з науково-виробничою базою підприємства та визначення напрямків і шляхів подальшої співпраці. За результатами візиту підписано протокол про напрямки спільної співпраці. Представники обох сторін зазначили, що дана співпраця буде мати взаємовигідні наслідки, як для ДП «Оризон-Навігація» і ННЦ «Аерокосмічний центр», так і для авіаційної галузі України.

читати далі...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 3