Годинник

Головне меню

На сайті

На даний момент 5 гостей на сайті

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Аерокосмічний центр, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
Проект UKRAINE

UKRAINE – UKraine Replication, Awareness and INnovation based on EGNSS /
Відтворення обізнаності та інновацій в Україні на основі Європейської ГНСС

Метою проекту UKRAINE, у відповідності до оголошеного конкурсу GALILEO-3-2014, є пришвидшення розвитку прикладних застосувань через міжнародну співпрацю та сприяння широкого прийняття глобальних навігаційних супутникових систем (ГНСС) в Україні, створюючи у той же час можливості для розвитку знань та комерційного рівня.
Внесок проекту UKRAINE по відношенню до вищезгаданої мети відноситься до досягнення наступних наслідків:

 • Підготовка українського авіаційного ринку до розширення EGNOS;
 • Підтримка підняття рівня регульованих ГНСС прикладних застосувань через розроблення плану розвитку законодавчої бази;
 • Розробка інноваційних рішень для мультимодальної логістики та небезпечних вантажів;
 • Створення можливостей для співпраці у бізнесі для українських та європейських компаній.

 • Ці наслідки будуть досягнуті шляхом виконання координованих дій:
  1. Виконанням вивчення інтеграції української законодавчої бази відповідно до ключових європейських директив та врегулювань по відношенню до ГНСС у транспорті;
  2. Працюючи над Авіацією, як стартовою точкою для розширення EGNOS на території України, шляхом (a) підготовки основи для LPV процедур, (b) праці на моніторингом сигналів ГНСС та (c) встановлення необхідної законодавчої бази;
  3. Запровадженням нововведень у сфері EGNSS відслідковування та стеження за Небезпечними товарами та виконанням пілотного проекту по мультимодальному вантажному транспорту;
  4. Створенням можливостей для співпраці у бізнесі для українських та європейських компаній та залученням зацікавлених осіб у ГНСС через конкурс по ГНСС приймачу, що працює із багатьма сузір’ями;
  5. Поширення результатів через пілотні проекти, демонстрації та екстенсивну комунікаційну кампанію.
  Максимально можливе залучення українських зацікавлених сторін буде забезпечуватись: а) шляхом безпосереднього залучення Державного космічного агентства України, Національного авіаційного університету та Київського політехнічного університету (КПІ); б) шляхом організації подій, можливостей для знайомств та конкурсів для українських осіб та в) баченням випуску продуктів на український ринок.


  AddThis Social Bookmark Button


  Запрошуємо на семінар «Впровадження в Україні процедур заходу на посадку заснованих на EGNOS»
  Вівторок, 23 лютого 2016, 18:47

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!


  Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародному Семінарі «Впровадження в Україні процедур заходу на посадку заснованих на EGNOS», який буде проводитись 16 березня 2016 року в Національному авіаційному університеті.


  Цей семінар проводиться в рамках проекту UKRAINE (UKraine Replication, Awareness and INnovation based on EGNSS), який є Інноваційною діяльністю по Горизонту2020 (за темою H2020-Galileo-2014-1).


  Місце та час проведення: НАУ, 1 корпус, 3 поверх - актова зала, реєстрація учасників 9.30 – 10.00, семінар 10.00 ­– 13.30). Офіційні мови семінару – англійська, українська та російська.

  Завантажити інфолист


  AddThis Social Bookmark Button
   
  Прес-реліз
  Середа, 03 червня 2015, 14:20

  Семінар по впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN)

  29 квітня 2015 року в Національному авіаційному університеті (НАУ), Київ (Україна), в рамках ХII Міжнародної науково-технічної конференції "АВІА-2015" відбувся Семінар по впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN).

  Семінар було організовано в рамках міжнародного проекту Ukraine (UKraine Replication, Awareness and INnovation based on EGNSS), який є частиною програми Горизонт 2020. Метою проекту UKRAINE, у відповідності до оголошеного конкурсу GALILEO-3-2014, є пришвидшення розвитку прикладних застосувань глобальних навігаційних супутникових систем (ГНСС) та сприяння їх широкого прийняття в Україні. Міжнародна співпраця має на меті створити можливості для розвитку знань та комерційного впровадження технологій. Одним із очікуваних внесків даного проекту є підготовка українського авіаційного ринку до розширення Європейської системи доповнення ГНСС EGNOS (European Geostationary Navigation Overlay System) на територію України.

  Програма Семінару:

  - ГНСС системи для авіації - Mercedes Reche (PildoLabs, Іспанія)

  AddThis Social Bookmark Button
  Детальніше...
   
  Семінар по впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN)
  П'ятниця, 17 квітня 2015, 17:33

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

  Запрошуємо Вас взяти участь у Семінарі по впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN), який відбудеться 29 квітня 2015 року в Національному авіаційному університеті в рамках ХII Міжнародної науково-технічній конференції «АВІА-2015». Місце та час проведення: НАУ, 1 корпус, 3 поверх - актова зала, реєстрація учасників 8.30 – 9.00, семінар 9.00 – 17.00). Офіційні мови семінару – англійська, українська та російська.


  МЕТА СЕМІНАРУ

  AddThis Social Bookmark Button
  Детальніше...